ویژه نامه حماسه 9 دی

ویژه نامه حماسه 9 دی

از زمانی که جریان فتنه در روز قدس و ۱۳ آبان سال ۸۸ بر شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضربدر کشید و اقدام به سردادن شعارهای انحرافی کرد، تا هتک حرمت بزرگترین مقدسات مردم ایران خیلی طول نکشید. فتنه گران با هتاکی به امام راحل در ۱۶ آذر قلب ملت ایران را به درد آورد اما وقتی کار به جسارت به خیمه ابا عبدالله(ع) و هتاکی به روز مقدس عاشورا کشید، دیگر صبر ملت لبریز و شد آنچه شد.

 

با انتشار خبر هتک حرمت روز عاشورا در هيأت‌هاي مذهبي و مساجد، عزاداران حسيني به خيابانهاي مرکزي تهران گسيل شدند و یبزهای ضددین را از خیابان ها فراری دادند.

در واقع شب شام غریبان درحالی که یاران باقی مانده در ویرانه‌های دشت کربلا اشک درچشمانشان حلقه زده بودو می گریستند، یاران امام راحل(ره) نیز از هتک حرمت به ائمه و دسته عزاداری سالار شهیدان، خون می گریستند و این بی‌احترامی مزید علتی بر اندوه جانگدازآنان شده بود.

به این دلیل بی حرمتی به عاشورا، حادثه ای معمولی نبود که بتوان از کنار آن به سادگی گذشت.
پیش از آن نیز به عکس امام راحل(ره) توهین شده بود و سراسر کشورازاین جسارت به خروش آمده بود، اما حریم نگه‌نداشتن عاشورا آتشی بود بر باروتی که طی ۸ ماه دروجود مردم علاقه مند نظام و انقلاب متراکم شده بود.

نتیجه این انفجار خیره کننده، حماسه ۹ دی بود؛ حماسه ای که فقط ۳ روز پس از جسارت به عاشورا و عزای اباعبدالله سراسر ایران را فرا گرفت و یک باردیگر نشان داد که مردم ایران اسلامی فارغ از دسته بندی های سیاسی و مشکلات و کاستی ها، اما درپایبندی به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه با هیچ کسی تعارف ندارند.

مردم با بصیرت و انقلابی کشورمان در حرکتی خودجوش با پخش اعلامیه هایی مبنی بر راهپیمایی در روز ۹دی جهت اعلام برائت از فتنه گران و حمایت از رهبری و آرمان های انقلاب و اسلام دست به تظاهراتی با شکوه و به یادماندنی زدند. در این روز بود که قریب به اتفاق تحلیلگران سیاسی و سران کشورهای غربی و فتنه گران شوکه شدند. آنان هرگز تصور نمی کردند که 9 دی روز تشییع جنازه فتنه باشد.

صحبت های جنجالی موسوی مطلق در مورد هاشمی و روحانی و فتنه !!

صحبت های جنجالی و جذاب حجت الاسلام سیّدعباس موسوی مطلق از اتفاقات سال 88 تا ریاست جمهوری حسن روحانی و ...
mohsen
توسط mohsen

نماهنگ زیبای روزگار فتنه - ویژه 9 دی و اتفاقات و اخیر

نماهنگ و فتوکلیپ زیبای اثر موزیکال روزگار فتنه؛ ویژه حماسه نهم دی و به خصوص وقایع و آشوب گری های مغرضان اخیر در کشور. اثری از گروه فرهنگی هنری رهپویان احلی من العسل شهرستان بشرویه نسخه با کیفیت در آپارات: https://www.aparat.com/ahlamenalasal_ir شبکه اجتماعی: @ahlamenalasal_ir

روایت متفاوت و ویژه از فتنه 88 - قسمت هشتم

آثار منفی فتنه برای مملکت وپیامد بین المللی آن...
mohsen
توسط mohsen

روایت متفاوت و ویژه از فتنه 88 - قسمت هفتم

اتفاقات نامبارک و نامیمونی که در اثر فتنه افتاد...
mohsen
توسط mohsen

8 سال پس از انتخابات 88 به روایت طرفداران نامزد شکست‌خورده

شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که زمان همه چیز را ثابت می‌کند. 8 سال از انتخابات 88 گذشت و حالا برخی از طرفداران نامزد شکست خورده انتخابات حرف‌های جالب توجهی بر سر زبان می‌آورند.
mohsen
توسط mohsen

روایت متفاوت و ویژه از فتنه 88 - قسمت ششم

جریان حصر فتنه گران از کجا آمد؟؟
mohsen
توسط mohsen

روایت متفاوت و ویژه از فتنه 88 - قسمت پنجم

ظهر عاشورا، عاشوراییان سنگ باران شدند
mohsen
توسط mohsen

روایت متفاوت و ویژه از فتنه 88 - قسمت چهارم

فتنه گران برهم زننده امنیت ملی بودند...
mohsen
توسط mohsen