حسینیه روشنگری

در این متن قصد داریم به معرفی یکی از کامل ترین بسته های محرم 95 بپردازیم.

تلویزیون اینترنتی روشنگری در آستانه محرم 95 بخشی را با نام "حسینیه روشنگری" به آدرس http://roshangari.ir/moharam راه‌اندازی نموده است که دارای امکانات بسیاری بوده و می توان این ادعا را داشت که خود یک سایت مجزا درباره محرم و امام حسین (ع) می باشد.

از ویژگی های برجسته حسینه روشنگری جامعیت امکانات آن می باشد و کاربران می توانند از تمامی این امکانات به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید ، در زیر به برخی از امکانات این حسینه اشاره می کنیم :

پخش زنده: شاید یکی از مهم ترین و شاخص ترین ویژگی های این بخش ، پخش زنده حرم امام حسین و حضرت ابا الفضل می باشد که به صورت 24 ساعت فعال می باشد . در این بخش شما می توانید ضریح مطهر امام حسین و حضرت عباس را همراه با زیارت نامه این بزرگواران مشاهده کنید و به صورت مجازی به زیارت کربلای معلا بروید .

آرشیو کامل مداحی: در این بخش می توانید آرشیو کامل مداحی محرم سال 92 و 93 و 94 و 95 از 10 مداح بزرگ ایران (حاج منصور ارضی، حاج محمدرضا طاهری، حاج محمود کریمی، سید مهدی میرداماد، حاج مهدی سلحشور، حاج میثم مطیعی، حاج حسین سیب سرخی ، حاج عبدالرضا هلالی، کربلای جواد مقدم و سید مجید بنی فاطمه ) را به صورت صوتی دریافت کنید ، همچنین در تمامی روزهای محرم 95 این بخش با حداکثر سرعت به روز می شود به گونه ای که تمامی مداحی های محرم 95 این مادحین را در همان روز دریافت کنید .

هیئات مذهبی شما: در این بخش فعالترین کاربرانی که هیئت خود را در سایت ثبت کرده باشند نمایش داده خواهند شد. با نمایش کانال شما در این بخش، کاربران بیشتر از ویدئو های بارگزاری شده توسط شما دیدن خواهند کرد.

مداحی تصویری: در این بخش شما می توانید علاوه بر مشاهده جدید ترین مداحی های تصویری ماه محرم، خود نیز به آپلود فیلم های هیئت خود بپردازید تا دیگر کاربران نیز فیلم هیئت شما را مشاهده کنند و آن را به اشتراک بگذارید . برای قرار گیری ویدئوی خود در این بخش از تگ "دانلود مداحی تصویری محرم" در ویدئوی خود استفاده نمایید.

کلیپ و نماهنگ محرم: در این بخش ویدئو ها، کلیپ ها و نماهنگ هایی که مرتبط با موضوع محرم و امام حسین هستند نمایش داده خواهد شد. برای قرار گیری ویدئوی خود در این بخش از تگ "محرم" در ویدئوی خود استفاده نمایید.

شعر و سبک: این بخش به طور ویژه برای مداحان و خوانندگان حضرت اباعبدالله به منظور آشنایی بیشتر این عزیزان با سبک های فاخر و جذاب و همچنین جدید ترین شعر ها درباره محرم و مسلمیه قرار گرفته است ، این بخش هم نیز دائما در حال به روز رسانی می باشد و شما می‌توانید از جدید ترین سبک های شور ، زمینه ، واحد و ... به همراه شعر های آماده آن استفاده نمایید .

بخش محرم در موبایل: در این قسمت شما می توانید از نرم افزار های  اندروید ویژه محرم و مرتبط با آن استفاده کنید ، در این قسمت علاوه بر نرم افزار های آندروید ویژه محرم از والپیپر (تصویر زمینه ) متحرک و زیبا در موضوعات محرم ، حرم امام حسین و ... استفاده نمایید .

برنامه هیئات تهران: این بخش به معرفی هیئات مذهبی تهران می پردازد و همچنین به معرفی برنامه های عزاداری سرور و سالار شهیدان همراه با نام سخنران ، مداح ، ساعت شروع مراسم و آدرس دقیق مکان هیئت ، می پردازد .

روز شمار وقایع محرم: در این بخش وقایع اتفاق افتاده برای کاروان امام حسین (ع) از ابتدای محرم تا انتهای صفر به صورت روزانه نمایش داده خواهد شد.

 

جهت بازدید از صفحه حسینیه روشنگری کلیک نمایید