باشگاه مختلط در شمال تهران


باشگاه ورزشی مختلط در حوالی خیابان فرشته تهران پس از دریافت گزارش مردمی در بستر سامانه دادسرای جرائم امنیت اخلاقی تهران و درخواست پیگیری ویژه به دستور مرجع قضایی توسط پلیس امنیت اخلاقی تهران پلمب و متصدیان آن بازداشت شدند+ 
31

- 
9

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • شما خودتون دنبه جنبون شیطون هستید..اون از کانالتون تو سروش که تو بعضی از کلیپ ها ، جنگ رو تبلیغ می کنید و این هم از ترویج این موارد.... سایت شما باید توسط نهادهای امنیتی بسته شود.

 • لعنت خدا بر بهائیان یهودی شبکه منوتو که سهم بزرگی در تولید فساد اخلاقی بین ایرانیان دارند

 • ناظر 98/9/19 ساعت 13:15

  مسئولین باشگاه میدانند که کسانی هستند که هم پول دارند و هم خرند و هم بی ابرو و بی حیا . اینها را تحت عنوان باشگاه به دور هم جمع میکنند . وقتی زنان مملکت تحت عنوان ورزش بانوان با ان وضع ورزش میکنند و پول مملکت برای اینکه بروند مدال بگیرند هزینه میشود و مسئولین نامسلمان مملکت به این ناهنجاری و عمل غیر اسلامی افتخار میکنند و دهان کثیفشان را باز میکنند و خزعبلات میگویند . دیگر از چند تا زن و مرد احمق درون این باشگاه چه توقعی میتوان داشت . دولت کثیف روحانی فاسد تا حالا هر کاری که بتواند اسلام را از بین ببرد کرده و شاید بیشتر از این هم اگر بتواند انجام دهد اما خداوند در کمین ستمکاران و فاسدان است و از مملکت امام زمان حمایت خواهد کرد و انشاءالله روحانی و خیلی از نمایندگان و مدیران فاسد را پشت میله های زندان خواهیم دید . امین .

 • غیرت و حیا که بر باد بره...
  مرد، زن و دختر و خواهر و مادر خودش رو به ترکیه و دوبی میبره تا جلوی نامحرمان عریان بشن و در استخر و دریا شنا کنن...
  حیا و غیرت که بر باد بره، زن و دختر جلوی نامحرم خودش رو جنسی عرضه میکنه و موی و گردن و گوشش نشون میده و لباس کوتاه و تنگ و نازک می پوشه و حاضره با نامحرم دست بده و برقصه و استخر بره و روابط ناهنجار بدون عقد با نامحرم انجام بده...
  حیا و غیرت که بر باد بره، اعضای خانواده می نشینند و با همدیگر فیلمهای سانسور نشده و سریالهای ماهواره ای که لختی و جنسی اند را می بینه..
  خداوند لعنت کند هر کسی و هر فرقه ای که بیحیایی و بی غیرتی را ترویج کرده اند
  و سعی در متلاشی کردن خانواده های ایرانی و به تباهی کشاندن مردم دارند