اسرار نماز از دید پزشکی "خارق العاده"


اثرات نماز از دید علم پزشکی
برگرفته از کتاب "علوم نوین در اسلام"
جهت سفارش این کتاب: 09387261897


+ 
28

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • فوق العاده بود .

 • این کتاب را چطور تهیه کنم ؟

 • اسلام دین حقانیت است و این مسئله روز به روز بیشتر ثابت می شود

 • دقیقا همینه

 • بی جهت نیست که نماز را عمود دین نامیده اند

 • بله همین طور است . به راستی که نماز عمود و ستون دین است .

 • خوش ساخت نبود ولی مطالبش دست اوله

 • عنه صلى الله عليه و آله :لا صَلاةَ لِمَن لم يُطِعِ الصَّلاةَ، و طاعَةُ الصَّلاةِ أن تَنهى عنِ الفَحشاءِ و المُنكَرِ .
  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : كسى كه از نماز فرمان نبرد نماز نخوانده است و فرمان بردن از نماز باز ايستادن از كار زشت و ناپسند است.

 • احسنت

 • احکام دین خدا حق است

 • جالبه

 • عالیه

 • قشنک بود

 • خدا خیرتون بده کلیپ های خوبی منتشر می کنید

 • م.ش 19/4/21 ساعت 02:49

  خیلی عالی بود.لطفا بیشتر نشر بدین تا همه ببینن

 • خاک به سر شما مذهبی ها بکنند که فکر می کنید نماز آدم رو خوشبخت میکنه . به نظر من هر کی نماز میخونه خررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره

 • خطاب به مهمان داعشی در مورد برتری دموکراسی و حقوق بشر

  ادعا کردی که پاسخ مرا دادی و باید تبر برداشت بت دموکراسی و حقوق بشر را شکست . مردک داعشی احمق تو در حدی نیستی که بتوانی ارزش های جهان شمول حقوق بشر و دموکراسی را که پشتوانه قوی فکری و فلسفی دارد و در سطح جهان برتری خود را برای اکثریت مردم جهان با ادیان و نژادهای مختلف ثابت کرده است زیر سوال بری .
  بر مبنای همین دمکراسی و ارزش های لیبرالی مبتنی بر آن است که اقلیت های قومی و دینی و حتی خارجی می توانند قدرت را به دست بگیرند . به همین دلیل در لندن یک پاکستانی مسلمان شهردار می شود . در انتخابات کنگره آمریکا در سال میلادی هم دو زن مسلمان فلسطینی تبار و سومالیایی تبار که یکی از آنها محجبه است در انتخابات کشوری که شما نماد استکبار جهانی و دشمن اسلام و مسلمانان می دانید رای می آورند و به مجلس ملی آمریکا راه می یابند . در حالی که داعشی مسلکان وافراطیونی با افکار تو در شورای نگهبان انتخاب یک هم وطن ایرانی زرتشتی در شورای شهر یزد یعنی آقای سپنتا نیک نام را بر نمی تابند و مانع عضویت ایشان به مدت یک سال می شوند . در صورتی که حتی اگر به فرض استدلال آنها مبنی بر قاعده عدم سلطه و ولایت کافر بر مومن و مسلمان را بپذیریم باز چنین دلیلی در مورد شورای شهر برخلاف ریاست جمهوری کشور و یا شهردار شدن وجود ندارد چون اعضای شورا چند نفرند و تصمیم گیری در آن جمعی است و حضور یک غیر مسلمان در آن موجب ولایت و سرپرستی کفار نمی شود . در واقع با اقدام احمقانه داعشی مسلکانی مثل تو و امثال تو در شورای نگهبان که این بار نه فقط مورد مخالفت جریان اصلاح طلب به عنوان یک جریان دموکراسی خواهی بلکه بخش اعظم چهره های برجسته جریان اصولگرا و محافظه کار مثل لاریجانی قرار گرفت به مدت نزدیک به یک سال به قول معروف گزک و بهانه به دست رسانه های ایرانی خارجی یا ضد انقلاب به قول شما افتاد تا جمهوری اسلامی را بکوبند . صادق زیبا کلام نیز در مناظره ای با عنوان پساسکولاریسم این ماجرا را به عنوان چماقی بر سر و دهان امثال تو می کوبید که در یک کشور دموکراتیک مثل انگلیس یک پاکستانی مسلمان شهردار لندن می شود اما در ایران مانع عضویت یک ایرانی زرتشتی در شورای شهر می شوند . در نهایت مجمع تشخیص مصلحت نظام با اکثریت آرا عضویت اقلیت های دینی در شورای شهر را بلامانع دانست و به این فضاحت و رسوایی به بار آمده برای جمهوری اسلامی شورای نگهبان و داعشی مسلکان و افراطیونی مثل تو و امثال تو خاتمه داد .
  ممکن است ادعا کنی که اجازه حضور و رای آوردن این اقلیت های دینی به خاطر سکولار بودن آنها و بی اعتقادی به اسلام و حاکمیت قوانین دینی است . ادعای تو تا حد زیادی باطل و نادرست است که در زیر می آورم .
  در یک نظام دموکراتیک نه تنها اقلیت های دینی که احزاب سیاسی دینی خواهان اجرا و پیاده شدن قوانین شرع و دین هستند هم می توانند به قدرت برسند به شرط آن کلیت نظام دموکراتیک و مبانی جهان شمول آن را قبول داشته باشند .
  بر همین مبنا در کشور با نظام دموکراتیک مثل ترکیه که از زمان تشکیل قوانین ضد دینی زیادی مثل تک همسری و حتی مبارزه با نمادهای دینی را مثل ممنوعیت حجاب تصویب کرده است در نهایت از حدود یک و نیم دهه پیش حزب اسلامی عدالت و توسعه و اسلام گرایان به رهبری اردوغان قدرت را در دست گرفته اند . در صورتی که در جمهوری اسلامی از مجلس دوم نه تنها اعضای نهضت آزادی و لیبرال ها را به خاطر عدم التزام به ولایت فقیه کنار می گذارند که از مجلس چهارم با استفاده و یا بهتر است بگویم سوء استفاده از نظارت استصوابي تعداد زیادی از چهره های برجسته و بعضا روحانی انقلابی و طرفدار ولایت فقیه و از یاران و منصوبان امام خمینی از جریان رقیب چپ اسلامی یا سنتی درون نظام از جمله بیش از چهل نفر نماینده مجلس سوم مثل بهزاد نبوی ، هادی خامنه ای برادر رهبری ، موسوی خوئینی ها و حتی خلخالی که تو سنگش را به عنوان یک انقلابی قاطع به سینه می زنی ردصلاحیت و خانه نشین کردند . این رد صلاحیت های چهره های انقلابی درون نظام از سوی شورای نگهبان هم هیچ دلیل و حتی بهانه قابل قبولی هم نداشت جز آن که گناه این اشخاص از جمله همین خلخالی که انقلابی قاطعش می خوانی جز عضویت در جریان رقیب سیاسی رقیب یعنی چپ سنتی در مقابل راست سنتی که همان اصول گرایی فعلی است نبود و بنابراین علی رغم انقلابی بودن و بیش از همه در خط امام بودن به دلیل غیر خودی بودنشان از این منظر باید حذف شده و کنار گذاشته می شدند . جالب این جاست که اکثر همین ها مثل نبوی و کروبی در انتخابات مجلس ششم که شورای نگهبان تنها برای اولین و آخرین بار از این اهرم سوء استفاده نکرد تایید صلاحیت شدند و رای آوردند که این هم سیاسی بودن ردصلاحیت آنها در مجلس چهارم را ثابت می کند .
  حال تو داعشی نکبت احمق و سایر اسلامگرايان داعشی مسلکی مثل تو که به خودتان هم رحم نمی کنید و هم دیگر را قلع و قمع و حذف کرده چه گونه می خواهید دموکراسی را به عنوان یک ارزش جهان شمول که در آن اقلیت های دینی می توانند انتخاب شوند را به چالش بکشی ؟ تو داعشی احمق نکبت چگونه می خواهی دموکراسی را که در آن همه گروهها و سلیقه های سیاسی گوناگون از چپ و راست ، از لیبرال تا کمونیست گرفته و حتی احزاب سیاسی دینی مثل احزاب اسلامی و اسلام گرایان در آن می توانند رقابت کنند به چالش بکشی و به قول خودت بت حقوق بشر و دموکراسی را بشکنی .

  از سر صدقه و به یمن و برکت همین دمکراسی بود که نه فقط در ترکیه بلکه در کشورهای عربی که جریان بهار عربی و سرنگونی حاکمیت و نظام های استبدادی اتفاق افتاد اسلام گرایان مثل اخوان المسلمين در مصر و لیبی و تونس ریاست جمهوری و پارلمان را در اختیار گرفته و به قدرت رسیدند . شما هم در بوق و کرنا کردید که هر جا انتخابات برگزار شود یعنی همان دموکراسی باشد اسلام گرایان برنده می شوند . هر چند که در نهایت به خاطر ندانم کاری ها و اشتباهات و ناکارآمدی هايشان قدرت را در این کشورها به جز ترکیه از دست داده و سرنگون شدند . در مصر اخوان المسلمين با کودتای نظامیان سرنگون شده و فعالیت اخوان المسلمين به عنوان یک حزب سیاسی ممنوع می شود و دوباره نظام استبدادی حاکم می شود . در لیبی این کشور دوباره به سمت قبیله گرایی و جنگ داخلی رفت . در تونس هم که بر خلاف دیگر کشورهای عربی که بهار عربی شکست خورد و تبدیل به خزان عربی شد تا حد زیادی توانست دوام بیاورد و نظام دمکراتیک برآمده از بهار عربی را حفظ کند اسلام گرایان و حزب اسلامی النهضه نتوانستند اعتماد مجدد مردم را کسب کنند و سکولارها در انتخابات پیروز شدند . که این البته مهم نیست چرا که دموکراسی بر چرخش قدرت در میان احزاب و گروههای سیاسی استوار است و یکی از نقاط برجسته و قوت و جهان شمولی آن است .

  حال تو و سایر داعشی مسلکان نکبت مخالف دموکراسی با چه استدلالی و دلیل قاطعی این نقاط قوت و برجستگی دموکراسی و حقوق بشر را که سبب جهان شمولی و برتری آن در جهان شده است به چالش بکشید ؟
  لابد با ممنوعیت عضویت شهروندان اقلیت های دینی ایران و یا سایر کشورهای اسلامی در شورای شهر و شهردار شدن ساده آنها در مقابل شهردار و نماینده شدن اقلیت های دینی از جمله همین شهروندان مسلمان در کشورهای دموکراتیک غیر مسلمان و روی کار آمدنشان .
  لابد با حذف نه فقط غیر اسلام گرایان و لیبرال ها مثل نهضت آزادی بلکه نیروهای اسلامی و انقلابی مثل مجلس چهارم از جریان چپ می خواهید اندیشه جهان شمول نظام دموکراتیک که در آن به اسلام گرایان هم اجازه کسب قدرت می دهد را به چالش بکشید؟
  شما که به خاطر تحجر و انحصارطلبی هايتان حتی به خود نیروها و جریانات اسلام گرای رقیب رحم نمی کنید و می خواهید آنها را کنار گذاشته و فقط خودتان قدرت را داشته باشید چگونه می خواهید دموکراسی را که تکثرگرا بوده و به خاطر همین تکثرگرایی و مخالفت با انحصار طلبی اش به همه گروهها و احزاب سیاسی با مسلک ها و عقاید مختلف چه چپ و چه راست و چه غیر دینی و چه دینی اجازه حضور در قدرت سیاسی با رای و خواست مردم را به آنها می دهد و همین دلیل برتری و جهان شمولی اش شده است را به چالش بکشی .
  خوب دیدی که چگونه دهانت را کوبیدم و پاسخ یاوه گویی هایت در ضدیت با حقوق بشر و دموکراسی را دادم . حال منتظر پاسخت می مانم البته اگر پاسخی حتی سست و ضعیف داشته باشی .
  ضمنا در کامنت دیگری پاسخ یاوه گویی هایت را درباره مهاجرت مسلمانان از دارالکفر به دارالاسلام و کشورهای اسلامی در آینده می دهم .

 • کلیپ جالبی بود . اجرکم الله

 • احمد 19/4/22 ساعت 00:37

  هیچ یک از احکام خدا حتی همان احکام عبادی بی حکمت نیست .

 • زیبا اما مدذتش کم بود

 • زیبا اما مدتش کم بود