طاقت ندارید نبینید | تیکه تیکه شدن خواهر شهید


صحبت های خواهر شهید بالای سر پیکر شهید


+ 
15

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • اون عکس اولش چی بود؟
  چه ربطی داشت؟

 • harp 97/9/8 ساعت 13:46

  سلام و وقت بخیر
  این چه تیتریه انتخاب کردید. از سایت شما بعیده!
  بنویسید اگه طاقت ندارید نبینید / گریه خواهر شهید سر جنازه برادر چرا دیگه تیتر دروغ میزنید

 • موافقم، نبايد به هر قيمتي جذب مخاطب کرد.

 • منم موافقم

 • سلام

  متاسفانه مدیریت سایت روشنگری چند وقتی هست که دقیقا معلوم نیست چیکار داره میکنه. هم توی محتوای کلیپ هایی که میذاره و هم توی تیترهای این کلیپ ها!!!!

 • محمد 97/9/11 ساعت 10:32

  ببخشید تا کی میخاید تز ادمهای روشنفکر نما رو از رو بخونید ، مگر این سایت چیکار کرده ، دزدی ،قتل ، غارت، لشکرکشی به کشورهای دنیا، ایجاد زندانهای مخوف میشه بفرمایید اینا چیکار کردن .
  اقا یا خانمی که تیتر میزنی این کف کاره مستند هم نیست دقیقا خود تصویره ، فیلم برداری شده بدون فیلتر هم گذاشته شده ، این کف کاریه کردن ، لطفا تشریف ببرید بیرون ببینید برای نداشته هاشون با رسانه چیکار میکنن ، جنگ جهانی دوم با نظر تغییر هرم قدرت جهانی و با کثیف ترین و شنییع ترین افکار توسط انگلیسیها طراحی شد و نزدیک 52 میلیون نفر کشته شدند خلال سالهای 1939 تا 1945 ، و جالبه برای کشته شده گانشان که نزدیک 80 سال ست از اون واقعه میگذره دارن مراسم میگیرن ، برای چی اونا نمیشن مورد نقد شما ، چون سواد رسانه ندارید و نمی دانید باید چیکار کنید خیلی هم اصرار دارید یه چیزی گفته باشید حالا دم دست ترین چیزها اعتقادات و ارزشهای نظام ست ، اینکار اصلا زیبا نیست و چرا که اعتبار هر کشوری به ارزشهای اون کشورست. اینها مدافعان حرم توی یک موقعیت خاص برگی رو رقم زدن که اصلا تصورش هم برای انسان بسیار سخت و غیر قابل باوره ، نقشه ای که برای نابودی جمهوری اسلامی توسط امریکا کشیده شده بود با تدبیر درست نظام و بچه های گل مدافع حرم اولا خنثی و ثانیا موجب تقویت خط مقاومت و ثالثا حذف دشمن در دو کشوری همسایه که میرفت وهابیت بر ایشان سوار شود و مصیبت ما چندین برابر شود رقم خورد اینها شوخی نیست حتی به همین چند تیتر و نکته ، امریکا نزدیک 32 پایگاه نظامی اطراف ما دارد و نقشه اش تبدیل ایران به افغانستان که به لطف رشادت های مدافعان حرم و یاری امام زمان عج و اراده خداوند این امر محکوم و اونها امروز گرفتار باتلاق عراق و سوریه شدند . و یک نکته دیگر متذکر شوم اینکه هر چقدر انسان ارزشهای والای سرزمین خویش را برای فرزندانش تبیین کند به نسل های آینده در تربیت اجتماعی صحیح خدمات کرده ست و دنیا الان عصر اخلاق ست و تکریم اخلاق با پایه ارزشهاست.