جواب دندان شکن حسن عباسی به شکایت روحانی


در پی حکم حبس 7 ماه برای دکتر حسن عباسی در تاریخ 22 مهر 1397.


+ 
454

- 
32

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • کاش این حسن عباسی یه ذره بصیرت داشت تا حداقل دلمون نمی سوخت یا یه ذره ارزشی یا انقلابی بود تا بیسوادیشو ندید می گرفتیم . گرفتار چه موجودات ضد انقلابی شدیم

 • @ 98/2/10 ساعت 18:39

  استاد حسن عباسی یکی از بزرگ ترین روشن فکر ها وتئوریسین های کشور هستن وجالبه که بدونید استاد علی اکبر رائفی پور که ایشان هم میشه گفت یکی بزرگ ترین روشن فکر ها وتئوریسین های ایران هستند یکی از شاگردان دکترحسن عباسی ست.این دولت بی ارضه ترین وبی کفایت ترین دولتیه که از اول انقلاب تابه الان بوده البته ماهم مقصرهستیم وباید تو انتخابامون بیشتر دقت کنیم

 • دکتر حسن عباسی یکی از بزرگترین تئوریسین های ایران هستن جالبه که بدونید استادعلی اکبررائفی پور که فکرنمیکنم کسی باشه که ایشون رو نشناسه وایشان هم یکی از بزرگترین روشن فکرها وتئوریسین های ایران هستند یکی ازشاگردان دکترحسن عباسی بوده اند

 • استاد حسن عباسی یکی از بزرگ ترین روشن فکر ها وتئوریسین های کشور هستن وجالبه که بدونید استاد علی اکبر رائفی پور که ایشان هم میشه گفت یکی بزرگ ترین روشن فکر ها وتئوریسین های ایران هستند یکی از شاگردان دکترحسن عباسی ست.این دولت بی ارضه ترین وبی کفایت ترین دولتیه که از اول انقلاب تابه الان بوده البته ماهم مقصرهستیم وباید تو انتخابامون بیشتر دقت کنیم

 • با سلام
  اول: هرچقدر دنبال کلمه گشتم برای ابرازم تنفرم از این رئیس یک عده (روحانی کثیفِ بی شرف) بازهم دیدم کم است
  دوم: فقط یک سؤال، چرا و به چه علت شورای نگهبان این سگ رو تأئید صلاحیت کرد
  من همۀ مسائل مملکت رو میشینم و حلاجی و تفسیر میکنم ولی خدا شاهده توی این کار شورای نگهبان موندم خداییش کسی میتونه بدونه تعصب این رو توضیح بده

  فقط دفاع نکنید که من خودم مدافع سرسخت شورای نگهبانم

 • ناظر 97/8/18 ساعت 04:47

  من بر عکس شما دلم به حال روحانی میسوزه چون ادم بدبختیه . ایا کسی که به خاطر دنیا اخرتش را بدهد بدبخت نیست . هست و خودش هم میداند . یروید خدا را شکر کنید که جای روحانی نیستید و در اخرت نباید جواب اینهمه خلاف را به ملائک عذاب بدهید . همان بدگویی هایی را که در مورد احمدی نژاد گفته بود به سر خودش امد و خدا ترمز روحانی را کشید و به او نشان داد که هیچی نیست و فقط هارت و پورتش زیاد است . نه هاشمی و نه خاتمی و نه احمدی نژاد و نه روحانی هیچکدام خوب نبوده و نیستند اما روحانی یک ویژگی خاص دارد که بقیه کمتر داشتند و ان اینکه خلاف میکند و طلبکار هم هست و مانند هاشمی بسیار متکبر است .

 • عباسی دوستت داریم محبوب دل ما هستی تو

 • درود و سلام وصلوات بر امام خمینی وامام خامنه ای ودرود برشهیدان والا مقام ودرود و سلام بر مالک اشتر های زمان و مغزهای متفکر انقلاب و افراد متدین وانقلابی و مکتبی ودلسوز و مردمی و عقل گرا و خالص ومخلص و اندیشمند خرد گرا و متفکر حضرت استاد عباسی حفظه الله تعالی
  خداوند متعال این عباسی قهرمان و مدیر ومخلص و گرانقدر را حفظ کند و دشمنان آقای عباسی را خوار وذلیل و ریشه کن و نابود ورسوا فرماید.
  آقای عباسی پرده از چهره منافقان و منحرفان و غرب گرایان ومفسدان برداشت.

 • متاسفانه برخوردهای دوگانه قوه قضائیه این عباسی را خیلی هار کرده و دیگر افسار پاره کرده بود . خدا را شکر قوه قضائیه به خاطر فحاشی ها و توهین هایش علی رغم سیاسی کاری ها و برخوردهای دو گانه این قوه مدعی استقلال این بار مجبور شد چند ماهی حسن روحانی را به زندان بیاندازد تا امثال عباسی بدانند که علی رغم رفتارهای سیاسی و دوگانه قوه قضائیه مملکت دیگر آن قدر خرتوخری هم نیست . حالا عباسی چند ماهی را گوشه زندان آب خنک بخورد تا بداند که شریعتمداری و او و امثال او اگر چه حاشیه امن دارند اما آن قدر نیست که دیگر افسار پاره کرده و هر غلطی که می خواهند بگویند و بکنند .

 • عامو لیبرال ، چرا هولی (یا حولی) ؟ ذوق زده شدی؟
  ببین چی نوشتی.... : "علی رغم سیاسی کاری ها و برخوردهای دو گانه این قوه مدعی استقلال این بار مجبور شد چند ماهی حسن روحانی را به زندان بیاندازد..."
  نترس ، وقت اونهم می رسه.

 • جای تاسف داره

 • ح 97/7/29 ساعت 22:33

  صدای موزیک متن بیش ازصدای سخنران است

 • درود بر دکترحسن عباسی انقلابی و امثالش

 • مرسی استاد،لقب عمار برازندته...

 • ذاکر 97/7/29 ساعت 10:08

  ۸ سال پیش با یکی از اساتید دانشگاه گفتم، روحانی از مصادیق مذکور در کتاب خاطرات مستر همفر جاسوس انگلیسی است و به زودی به با جسارت تمام کمر به ریشه کن کردن انقلاب می بندد،
  چند وقت پیش همان استاد منو دید و فقط گفت متأسفم که پیش بینی تو درست از آب در اومد.

 • انچه مشخص هستش اقای حسن روحانی استخوان در گلو برای انقلاب و رهبری شده دقیقا وضعیت الان مملکت طوری شده که نه میشه گذاشتش کنار و نه میشه باهاش این مملکت رو به ساحل ارامش رسوند جون ترسوی نابلده البته خوش بینانه، دلم برای رهبری میسوزه که بین خواص غریبه.

 • ملت الان با این استخوان در گلو مانده چکار می تونه بکنه؟ حسن روحانی رئیس جمهور قانونی کشور هست و طبق قانون اساسی دارای مصونیت . اکنون با توجه به اتفاقات افتاده در کشور این فقط و فقط مجلس شورای اسلامی استکه میتواند و باید از اختیارات قانونی خودش استفاده نماید و جلوی ضررهای بیشتر را بگیرد. هرچند که بنظر میاید مجلس نمی خواهد به وظیفه قانونی خودش عمل کند.با این اوصاف اوضاع مملکت در هاله ای از ابهام قرار دارد.تا 1400 همه چیز برای خیانت در کشور مهیاست و شرایط اقتصادی می تواند بدتر و خیلی بدتر شود. بدون نیاز به داشتن بهره هوشی بالا می توان تشخیص دادکه گویا می خواهند عرصه را چنان بر مردم (متوسط و زیر متوسط) تنگ کنند که یک آشوب در کشور رخ دهد.آیا موفق خواهند شد این نیت پلید وشیطانی خودشان را جامه عمل بپوشانن؟!! علیرغم تلاش خستگی ناپذیر شیطان برای براندازی و جنگ در کشور ، همچنانکه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای فرموده اند آینده کشور امیدوارکننده می باشد
  درکشور ما در طول 40 سال گذشته روزهای بسیار سخت تری وجود داشته است اما بهرحال با لطف و عنایت الهی پشت سر گذاشته شد.باید توجه داشته باشیم که در تمام مراحل در گذشته کشور و انقلاب همواره گروهی از انسانهای کم توقع واز جان گذشته گرداگرد مقام عظمای ولایت حضور داشته اند و همواره منویات هدایت گرش را اطاعت کرده اند .این انسانهای ولایتمدار همچون سربازانی جان برکف در سخت ترین شرایط کشور ،شیطان را ناکام گذاشته اند. یک واقعیت تلخ دیگری که نمی توان از کنار آن براحتی گذشت دنیاپرستی و جهالت مردمی می باشد که با رای و عملکرد خودشان زمینه پدید آمدن مشکلات و سختی ها را در کشور رقم زده اند.

 • هیچ مقامی در ایران مصونیت حقوقی ندارد. رییس جمهور هم مصونیتی ندارد.

 • ali.ma 97/7/28 ساعت 22:06

  سلام ، چند سال پیش قبل از انتخابات ریاست جمهوری آن موقع که حتی حرف از آمدن آقای روحانی به ریاست جمهوری نبود ،، آقای عباسی در یکی از سخنرانی های خود در توصیف آقای روحانی گفت که او آدم بی وجودی است ،،، شاید درک این حرف آن زمان برایم سخت بود ولی انصافاً می‌بینم که آن روز واقعاً حرف درستی گفته شد و عملکرد آقای روحانی و کابینه او این را ثابت کرد ، واقعاً شرمنده هستم از این که آدم بزدلی مثل او رئیس جمهور ایران عزیز است ؟؟؟

 • بزدل و جاسوس

 • درود بر نیروهای انقلابی
  مرگ بر سیاستمداران بی عقل بی ادب • ♦️آقای آشنا بعنوان مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور مطلبی نوشته مبنی بر اینکه حبس ۷ ماهه آقای عباسی بخاطر توهین به مقامات بوده و ربطی به ادعای ایشان در مورد ملاقات آقای روحانی با اسرائیلی‌ها ندارد. ایشان ذکر کرده آقای عباسی از اتهام نشر اکاذیب در آن پرونده تبرئه نشده و ۸ ماه حبس هم در مورد آن پرونده برای ایشان بریده‌اند.

  ♦️آقای عباسی در ماجرای ملاقات آقای روحانی با یک مقام اسرائیلی تنها چند روز بعد از افتضاح مک فارلین با اشاره به آنچه در رسانه‌های دنیا مطرح شده و در ایران متاسفانه تاکنون باز نشده خیلی وقت پیش چند سوال پرسید و خواست که رئیس جمهور آن موارد را شفاف سازی کند. دولت به جای توضیح و استقبال از سوالات از ایشان شکایت کرد. آقای عباسی در آن شکایت از اتهام نشر اکاذیب تبرئه شد و پرونده مختومه شد. بعید است که آقای آشنا قبل از نوشتن مطلب در جریان این موضوع نبوده نباشد.

  ♦️علی القاعده شاکی آقای عباسی در این موضوع باید دولت باشد ولی دادستان قوه قضائیه از اختیارات خودش استفاده کرد و طبق یک بند قانونی پرونده‌ای که آقای عباسی در آن تبرئه شده بود را مجددا به جریان انداخت. همان قاضی که حکم به برائت آقای عباسی داده بود این‌بار در دادگاه بدوی ۸ ماه حبس برای ایشان برید و البته پرونده در مرحله تجدید نظر است.

  ♦️صرف نظر از اینکه نتیجه این پرونده چه می‌شود مساله اینست که چرا از دهه شصت هروقت اخبار ارتباط محرمانه بعضی از مقامات ایرانی با مقامات آمریکایی و اسرائیلی در رسانه‌های دنیا طرح شده است در ایران هرگونه سوال با برخورد امنیتی و قضایی مواجه شده است. آقای آشنا حتما بهتر می‌داند خیلی از چهره‌های مسئول که آنسوی میز مذاکره با طرف‌های ایرانی در چنین ملاقات‌هایی می‌نشستند در برابر پرسش و مطالبه رسانه‌ها به استعفا و استیضاح کشیده شدند ولی چرا رسانه‌ای ها و سخنرانان ما هنوز در ایران نمی‌توانند از آقای روحانی در مورد سوابق‌شان در چنین ملاقات‌هایی در یک فضای باز سوالاتی بپرسند و نگران برخوردهای قضایی بعدی نباشند؟

  ♦️گیریم آقای عباسی هم زندانی شد و صدایش بریده شد. مشاور رسانه‌ای به جای اینکه با یک ذهن امنیتی پیگیر بگیر و ببند باشد اگر رسانه‌ای ماجرا را ببیند باید تدارک یک جلسه آزاد با حضور رئیس جمهور در بین پژوهشگران و رسانه‌ها را بدهد تا مثل همه جای دنیا جزئیات چنین وقایعی آنهم بعد از ۳۰ سال واکاوی بشود.

 • مسائل زیادی وجود دارد که نیاز به واکاوی دارد و به عنوان تابو در مملکت ما درآمده است:

  +علل شروع جنگ با عراق

  +علل ادامه جنگ با عراق

  +نحوه پذیرش قرارداد 598

  +علل دشمنی با آمریکا

  +علل دشمنی با اسرائیل

  +وقابع سال 68

  و....

  میدانید مشکل کجاست؟

  تا وقتی روحانی و... طبق تفکر شما حرکت کنند حتی اگر دزدی و جنایت هم بکنند اشکالی ندارد، هدف وسیله را توجیه کرده؛ اما وای به روزی که از گروه شما جدا شود...

  عده ای خودشان را حق مطلق می دانند می گویند "اناالحق و الحق منی" در نتیجه مخالف را مرتد، آمریکایی، اسرائیلی، شیطان و.... می نامند.
  عباسی، رائفی از آن نان به نرخ روز خورهای حرفه ای هستند کافیه اهرم قدرت تغییر موضع دهد همین ها به قول شاعر : وسط کعبه دو میخانه به پا خواهند کرد.

 • نان به نرخ روز را شماها میخورید که برای رای اوردن نجس ترین فرد روی زمین ناموستان را بنر تبیلیغاتیش کردین اره ناموستان را به نرخ رای مردم فروختید .امثال شمهااها جاتون در اخر ته کاباره های دبی هست

 • با سلام و ادب هیچکدام این سوالات فاقد پرسش نیست واگر کمی اهل مطالعه تاریخ این انقلاب باشیم جوابش را می گیریم.

 • سلام.اگه بچه داری فرق نداره چند سالش باشه ازش بپرسی جواب همه اینهایی که برات مثل یه تابو مونده جوابش رو بهت میده،بجز ۵۹۸.اگه بچه هم نداری از بچه های همسایتون یا فامیلاتون بپرسی واضح بهت توضیح میدن.

 • کاشکی بزرگتر ها موبایل و کامپیوترشون را دست بچه ها نمی دادن

  بچه جون برو به بزرگترهات بگو بیان جواب سوالات اون میهمان را بدهند.

 • به لکنت زبان افتادی؟؟

 • مسلمانان با یهودی ها از صدر اسلام دشمن هستند و این ریشه دیرینه دارد.
  امام خمینی میخواست کار ناتمام پیامبر اکرم و ائمه که نابودی یهود بود به انجام برساند (بعضی ها می گوید کار ناتمام هیتلر اما ما قبول نداریم چون هیتلر کافر بود).

  با آمریکا از اول انقلاب دشمن شدیم، با اینکه روسیه ضرر و زیان بیشتری به ما رسانده ( از ترکمن چای گرفته تا جنگ ایران و عراق، نیروگاه هسته ای که به اندازه 1000 تا نیروگاه خورشیدی هزینه داشته؛ همین الان که با ایجاد تحریم گاو شیر ده روسها شدیم و....) اما مرگ بر آمریگا!!!!

 • ایران با روسیه و چین فقط ارتباط دارد و ایران قدرتمند به هیچ کشوری باج نمیدهد .
  و این که ایران به روسیه باج میدهد حرف دشمن است . چون میخواهند با تحریک مردم ایران ارتباطش را با روسیه و چین قطع کند تا منزوی شود . اما کور خوانده اند.

 • این امریکا است که ایران را با تحریم ها مجبور کرده که نگاه ما به شرق باشد وگرنه نه ما با اون همه جنایت هایی که در حقمان کردند حاظر شدیم هسته ای رو تعطیل کنیم تا به ما هواپیما و... بدهند اما ندادند.

 • حسن عباسی پس از صدور حکم حبس :
  حکم صادره بر اثر تجمیع پنج پرونده است؛
  و اتهامات وارده نشر اکاذیب و توهین به مسئولین ذکر شده است؛
  در هیچ کدام از پرونده‌ها نشر اکاذیب اثبات نشده است؛
  و صرفاً جهت توهین به مسئولین حکم صادر شده است.
  یکی از شکایات این بوده که بنده تفاوت صحبت‌های آقای رئیس جمهور که می‌گوید مبنای علوم اسلامی و غیر اسلامی ندارد با صحبت‌های رهبری که می‌فرمایند باید مبنای علوم توحیدی باشد را نشان دادم و دادگاه هم با توجه به مستنداتی که ارائه شد تائید کرد که حرف ما درست است.
  آنچه دادگاه مدعی بود این است که چرا گفته‌اید نظر فلانی با نظر رهبری تفاوت دارد.
  این خیلی بد است که بعد از گذشت چهل سال از انقلاب، در کلام مسئولین ما هنوز مشکل توحید داشته باشیم.
  اینکه ما باید به عده‌ای از مسئولین یادآوری کنیم که امثال بنی صدر و منتظری به دلیل خط لیبرالیستی شان برکنار شدند خودش قابل تأمل است.
  من همه تلاشم این است که بدهکار مردم نباشم ؛
  و ابداً قائل به نقض حکم نیستم.
  از دانشجویان نیز می‌خواهم از آنجایی که همه این پرونده‌ها به سبب مطالبه دغدغه‌های رهبری بوده است ؛
  مطلوب است محتوای پرونده‌ها پیگیری شود نه حکم شخص بنده.
  در این چندسال تقریبا ماهی نبوده که دادگاه نرفته باشم ؛
  و با مشکلات قوه قضائیه از نزدیک دست و پنجه نرم نکرده باشم.
  قوه قضاییه باید اصلاح شود؛
  ولی در این بین که مطالبه اصلاح آن را داریم باید حواسمان باشد که جریان مطالبه بوی انقلاب بدهد؛
  و ضد انقلاب نتواند از سوء استفاده کند.
  خیلی از این جریان‌ها زمانی نقد به قوه قضائیه را شروع کردند ؛
  که پای معاونان و همکاران خودشان به قوه قضائیه افتاد؛
  و انتقاد به قوه در ادبیات‌شان خیلی دیرپا نیست.
  فرق ما این است که من و امثال من در ادبیات مطالبه گری عدالتخواهان نباید مهم باشیم؛
  و اصلاح قوه قضاییه جمهوری اسلامی است که مهم است.


 • فرض کنیم حرفهای شما را صد درصد قبول کنیم
  بعد از اعلام بی کفایتی رئیس جمهور و وزرای بی لیاقتش چکنیم؟
  با نتانیاهو و ترامپ هم صدا شویم؟
  با بی بی سی همراه شویم؟
  با سلطنت طلب ها، با منافقین؟ با کدام همراهی کنیم؟
  اونوقت که مملکت مصله میشه ، هر گوشه اون یه عده اعلام خودمختاری میکنند
  رهبر عزیزمون هم که داره مرز هشتاد سالگی را رد میکنه مثل قبل نمی تونه اوضاع نابسامان را جمع و جور کنه
  مثل پیرزن های قرقروی فقط نشستید دارید نق میزنید
  ما که حاضر نیستیم از شعارهای "مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" کوتاه بیائیم باید هزینه اون را هم بپذیریم
  شتر سواری که دولا دولا نمیشه.
  هر شعاری هزینه ای داره، همه کسانی که توی این مملکت موندیم هم قبول کردیم.

 • دهنتو اب بکش بعداسم رهبر روبیار.امثال تووخیانتکارهایی مثل تو خیلی مونده تاقدرت ایمان واقتداررهبرفرزانه ماروبدونن.تو برو پیرپاتالها ولب گورهای دولت روحانی خیانتکارو جمع کنواگه عرضه داری ومردی ازشون انتقادکن.انقد درک نداری که بفهمی فرق کاراجرایی باشعور اداره مملکت روبفهمی.هرچند به کاراجرایی هم باشه رهبرعزیزمون ازتمام دارودسته دولت بیشتر فعالند.

  عاشقان وشیفتگان رهبر این اجازه رو به امثال تو نمیدن که مولاشون وارد این بازیهابشی..

 • این نهایت ساده لوحی است که باورت شده نتانیاهو و همفکرانش که خودشان عامل و حامی اصلیس روحانی برای رسیدن به ریاست جمهوری بودند و تمام خبرگزاری ها و سایتها و شبکه های دنیا را برای حمایت از روحانی بسیج کردند و حتی نرم افزار تلگرام را به طور ویژه برای ایران و حمایت از شخص روحانی طراحی کردند حالا خواستار حذف باشند!
  اتفاقا بر عکس حرف تو در حذف روحانی امیدی هست. ولو به قول تو ایران سوریه شود. خوب که چه؟ آن را پس می گیریم.
  اما اگر روحانی بماند صد درصد ایران را دو دستی تقدیم آمریکا خواهد کرد.

  قطعا حذف بنی صدر هم برای ما بسیار پر هزینه بود. قیام منافقین. ترورهای پی در پی. نا امنی ها. شهادت 20 هزار نفر.
  اما در باقی ماندن بنی صدر خطری بسیار بزرگتر بود.

  جالینوس حکیم به دیدار مریضی از میان شاهزادگان رفت که دچار اسهال بود. اطبا مرتب به او دارای قابض می دادند تا جلوی اسهال را بگیرند. اما افاقه نمی کرد. اما الیسنوس بر خلاف همه اطبا به آن مریض داروی مسهل داد. در نتیجه اسهال آن فرد شدت یافت و همه منتظر مرگ او شدند.
  اما صبح فردا دیدند که آن مریض از جا برخاست و حالش بهبود یافت و غذا طلبید!
  اطبا با حیرت از جالیونس حکمت این درمان را پرسیدند. جالینوس پاسخ داد این بیماری دچار مسمومیتی شده بود که بدنش با اسهال قصد دفع سم را داشت. شما با دادن قابض سم را در بدنش نگه می داشتید و سر انجام او را می کشتید. اما من به او مسهل دادم هر چند می دانستم ممکن است با تشدید اسهال به سرعت بمیرد. اما دیدم که در دادن مسهل بالاخره امیدی به درمان بیماری است اما در دادن قابض هیچ امیدی نیست.

  امروز حکایت جمهوری اسلامی حکایت همان بیمار است. رهبری تاکنون با دادن داروی قابض سعی کرده مانع فروپاشی شود اما اتفاقا عامل فروپاشی در خود بدن است.
  اگر سوریه دچار جنگ داخلی نمی شد هرگز عناصر خائن در خزب بعث و ارتش و امثال رفعت اسد و عبدالحلیم خدام تصفیه نمی شدند.

 • نفاق نداز دادش اگه روحانی بره پس منافقین بایند با سطنت طلب اگه چشم بینا داشته لاشی ادمهای صالح را هم خواهید دید این مردم دنیاپرست بودند که از ته سبد انتخاب کردن خلا همونها کاسه داغ تر از اش شدند دائم میگن چرا اینجوری شد انتخاب خودته از خدا ترسوندن شمارا افتادی در دامن شیطان

 • اولا" مثله درسته نه مصله ثانیا" هیچ اتفاق بدی نخواهد افتاد چون این مملکت صاحب داره (اگه معنی این جمله را بفهمی زیاد نگران نمیشی)

 • بدترین عذاب را برای حسن روحانی و تأیید کنندگانش و حامیانش آرزو دارم

 • شوته 97/7/27 ساعت 01:29

  باکشته شدن خاشقچی طومار آل سعود در هم میپیچد ویک حکومت مبتنی بر دموکراسی برقرار میگردد.وباکشته شدن عباسی آقازاده های لندن نشین روزی باید منتظر طناب دار پدرانشان باشند.

 • الکی 97/7/27 ساعت 01:21

  اقای دکترعباسی هم سرنوشتش مثل جمال خاشقچی میشودوازاینها بعید نیست !کسی که به فرزند خودرحم نکند وای به حال دیگران!

 • سایت روشنگری چون اهل توهین نیستم بهت میگم خیلی بدی خیلی
  این کلیپ تکراری است و این سخنرانی مال سال گذشته است
  چرا جوری تیتر میزنی که جدیده ؟؟؟؟!!!!.

 • حسن روحانی و امثال حسن روحانی برای پس از مرگ شان چه فکری کرده اند.البته اگر اعتقادی به حساب و کتاب پس از مرگ داشته باشند.

 • بصورت یک خوک محشور میشود
  اسمش میشه خوکانی

 • روزنامه یدیعوت احارنوت در اسرائیل در سال 93 شمسی اعلام کرد که حسن روحانی در سال 65 (زمان اوج جنگ تحمیلی )در هتل پاریزن در پاریس مخفیانه با مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل دیدار و گفتگو داشته است و میگفته است برای اتمام جنگ باید بروید توی شکم خمینی ! در هر کشور دنیا کسی را که در زمان جنگ جاسوسی کند محاکمه صحرائی می کنند اما در کشور ما هر کس بیشتر خیانت کند پست و مقام بالاتری خواهد یافت! این واقعیت تلخ بخوبی در تاریخ معاصر کشور ما مشاهده میشود.

 • متاسفانه نفوذ و خیانت در کشور نگذاشته است آنچنانکه باید پیشرفت بکنیم

 • ابوالحسن بنی صدر یک خونه نزدیک خونه خودش برای حسن روحانی آماده کنه

 • حسن روحانی فراماسونر است

 • حسن روحانی باید در یک دادگاه ملی محاکمه و مجازات شود

 • مگه خواب همچین چیزی رو ببینی

 • لعنت بر روحانی جاسوس خائن

 • جاسوس ملکه

 • سناریوی برادرانی که این کلیپ ها را درست میکنند:
  اول رئیس جمهور ، وزرا و کلیه نزدیکانش را خراب میکنیم
  اونقدر با یه عده هوچی مثل حسن عباسی و رائفی ذهن مردم را خراب میکنیم تا زمینه بی کفایتی اونها را فراهم کنیم.
  مهره لاریجانی را هم همزمان می سوزونیم که اگر قرار شد به شرط محال انتخابات زود رس اتفاق بیفته هیچکدام از لاریجانی ها نتونند کاندید بشن یا اگه شدند رای نیارند.
  یه عده از دوستانمان را به اسم "مردم خود جوش" میریزیم توی خیابونها
  یکی مثل رئیسی یا قالی باف و جلیلی را میاریم توی میدون....

  دوست عزیز فکر نمی کنید بعدش چه بلائی سر مردم میاد؟
  فکر نمی کنید مملکت اگه به آشوب کشیده بشه هم کوزه گر، کوزه خر و کوزه فروش به فنا میرن.
  من میگم روحانی و کل وزرای اون خائن و پست فطرت هستند تا جیگر شما خنک بشه، به فکر مملکت باشید، شما کاملا هماهنگ داربد توی زمین اون مردک پست نتایاهو و اون زردک ترامپ بازی می کنید.
  خدا انشا الله یه کمی عقل و درایت به شما عنایت کنه.

 • انشاالله ما که از عقل بدمون نمیاد ولی خدا به شما بیشتر عقل بده که روشنفکران دلسوز و اندیشمندان بزرگی مثل دکتر عباسی و رائفی و حتما دکتر ازغدی و... رو هوچی میخوانی!! مردم حتما میدونن اوضاع مملکت به کجا رسیده و فریاد دلسوزانه این اساتید رو می شنوند... شما هم برو به فکر یه صابونی باش صورت سیاهتو باهاش بشوری... برات متاسفم نافهم کج اندیش!

 • کاملا مشخصه که این اقای مهمان خودش خاینه...وگرنه به این راحتی این اقایان را هوچی نمیخواند.وهمراهی باروحانی خیانتکار روازمون نمیخواست...طرفدار ازادی بیان هستیم اما بیان وانتقاد از خوبی.ولی انتقاد از خیانت وبدی وپستی که میرسه میشه هوچی گری واشوب.ننگ بر خیانتکاران.ننگ بر وطن فروشان.ننگ براحمقان تاریخ

 • حکایت تو حکایت همین داستان است:
  استر تلخک را بدزدیدند. یکی میگفت گناه تست که در نگهداری آن سستی نمودی.
  دیگری گفت گناه مِهتر است که در طویله را باز گذاشته است.
  تلخک با عصبانیت گفت: در اینصورت دزد از همه بیگناه تر است.


  تو ظاهرا ندیده ای که روحانی است که اصرار بر وطن فروشی و ایجاد بحران اقتصادی در ایران دارد.
  اما به ما انتقاد می کنی که چرا با او همراهی نمی کنیم؟
  شما از آن ترسو ها هستی که همیشه احترام تار سبیل اوباش محله را حفظ می کنی تا مبادا ناراحت شوند و محله را آتش بزنند

 • جناب مهمان
  این رئیس جمهور و وزراش و بیشتر نزدیکانش با این عملکردی که در طول این 6 سال از خودشان نشان داده اند در چشم همین ملت ثابت کرده اند که خیلی خیلی خراب هستند پس واقعا" احتیاجی به ساختن چنین کلیپ هایی برای خراب کردنشان وجود ندارد .تو اگر راست میگی بگو بدانیم اینها در این 6 سال چه خدماتی برای این مملکت و این مردم کرده اند؟تو نمی توانی حسن عباسی یا رائفی پور را متهم کنی. علی لاریجانی نشان داد که خیانت کار است ما رفتار خیانت بارش را در ماجرای تصویب برجام و cft در مجلس هرگز فراموش نخواهیم کرد. جناب آقای مهمان بهتر است بدانید حسن روحانی آمد تا مملکت به آشوب کشیده شود وبقول خودت هم کوزه گر ، هم کوزه خر و هم کوزه فروش به فنا بروند.تو یا واقعا" نمیدونی که چه خبر است یا خودت رو به اون راه زدی! امریکا می خواد ایران را به سوریه تبدیل کند و در این راه اشخاصی بوده اند که خیلی برایش تلاش کرده اند. بدبختانه مردم نادان دنیاپرست مملکت ما هم خیلی کمک کردند هر چند الان دارند کمی گوشمالی می شوند . حسن روحانی میخواد با ایجاد نارضایتی در مردم آشوب و جنگ داخلی راه بیاندازد.
  البته کور خوانده است از اون گردن کلفت ترهاش نتونستند هیچ غلطی بکنند.این انقلاب به صاحب اصلی اش تحویل داده خواهد شد.

 • مرگ بر روحانی

 • سناریو پاک سازی خانه از دشمنه سناریو جنگ جمل و صفین جنگ با نفاق

 • بعضی ها وقتی ناموسشون به خطر میفته براش میجنگند بعضی ها فرار میکنند

 • بد بخت ترین مردم انهایی هستند که از ترس جنگ تو خونه پنهان میشن تا با لقد دشمن از خواب بیدار بشن دشمن امده تو خونه داره ریشه مملکت میسوزونه ونماینده اسراییل انگلیس هست یه عده میگن مواظب باشید یه عده نریزن تو خیابون پس ملت بذارن یه عده خائن داخلی از داخل مملکت را بدن دست ناتیاناهو