بانیان فتنه جدید روبشناسیم


توضیحات شنیدنی کریمی قدوسی و پرده برداری از دلایل گرانی های اخیر


+ 
74

- 
5
ارسال در 2017/12/31 ساعت 09:26 2017-12-31 09:26:36
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به نظر میرسه اقای روحانی داره علیه اقتصاد و امنیت کشور برنامه ریزی نرم میکنه...شده خار تو گلوی نظام...باید خیلی روشنگری کرد...خواص و نخبه های جامعه...
  عمدا اقتصاد ایرانو داره با خاک یکسان میکنه...

 • این کلیپ را ببینید تا منوجه بشید که اولین کسی که مردم را به عتراض و آشوب دعوت کرد شخص رئیس جمهور روحانی بوده.شاید این رمز شورع آشوبها بوده.
  (فیلم سانسور شده)تشویق روحانی : جوانان اعتراض کنید!!!!!!!
  http://roshangari.ir/video/52009

 • مهمان 17/12/31 ساعت 13:28


  مردم باید جواب دهند که چرا به روحانی رای دادند و هر چه ما هشدار دادیم
  سیاستهای روحانی ایران را به یونان دوم تبدیل می کند گوش ندادند

 • مهمان 17/12/31 ساعت 23:56

  روحانی اصلا مامور است ایران را دفن کند او مامور است تا ایران از هستی به نیستی ببرد . آخه مگه برادر ریس جمهور و نخست وزیر هم دزد و زندان رفته می شود یعنی اینها خبر نداشتند برادرشان دارند دزدی و غارت می کنند مملکت را ؟ به خدا خبر داشتند اصلا اینها اجازه دادند . اما خدا بزرگ است خدا چنان رسوا و بی آبرویشان کند که بیا بین . الکی نیست این نظام خیلی شهید داده است هرکسی با خط خمینی در بیفتد نابود میشود . بله دولت عمدا کارشکنی می کند و می گذارد کار خانه ها تعطیل شوند و جلوی قاچاق نمی گیرد. من جای رهبری بودم این دولت و این مجلس بی آبرو منحل می کردم . و خودم کار را به دست می گرفتم . من اگر جای رهبری بودم به خدا دستورمی دادم این مجلس را به ثوپ ببندند.این اغتشاشات تمام مقصر خاتمی و کروبی و موسوی و حسن روحانی است . ایها این ها را راه انداختند.

 • مطئن باش رهبری خودشون بهترین عملکرد رو دارن. ت نمی خواد کاسه داغتر از آش بشی. از کی تاحالا شما بیشتر از رهبر می فهمی

 • با استدلال شما، حکومت امام علی (ع) هم هیچ وقت زمین نمیخوره، چون ایشون از همه بیشتر میفهمن

 • من کی گفتم این که رهبری بهتر می فهمه یعنی حکومت هیچ وقت زمین نمی خوره.

 • آقایی که میگی کی گفتم، عقل نباشه جون در عذابه

 • اتفاقا بی عقل اونیه که دیگران رو بی عقل تصور می کنه. برو خدا شفات بده.

 • اتفاقا رهبری اینهمه هشدار دارد و ملاک برای انتخاب گفت. گوش نکردید. رهبر تنها می شود امام حسن مجتبی علیه السلام

 • تنها راه این است امام جمعه ها و مراجع تقلید بی کفایتی روحانی را اعلام کنند و به کمک رهبری بیایند . برکنارش کنید گوشش را بگیرید از کشور بندازیدش بیرون این شیطان زاده را .من میگم این مجلس خنثی است باید رهبری مجلس و دولت را منحل کند و خودش کار را به دست گیرد . مقصر رهبری است که داره استخاره می کند چرا موشک ها را نگه داشتی در دالان ها ؟ بزن به عربستان و اسراییل و فتنه گر های داخلی هم دستگیر کن.

 • وقتی نصف ملت بهش رای دادن مگه میشه کاری کرد. خودکرده ها را تدبیر نیست

 • با سلام خدمت شما عزیز. می دانم دلتان از دست این فرد خون است و در واقع خون به دل امام زمان (عج) کرده است ولی در برخورد با وی به عنوان یک مسلمان حتما دو کار را نکنید چون اگر این کار ها را انجام بدهید پس چه فرقی با وی و مانند وی داریم:
  اول آن که کلا فحاشی نکنید
  دوم آن که به پدر و مادرش نسبت زشت ندهید چون پدر و مادر وی افراد متدینی بوده اند. فرزند حضرت نوح هم فرزند پیامبر خدا بود ولی به دلیل هم نشینی با افراد نادرست منحرف شد.

 • به خدا قسم چند ماه مونده بود به انتخابات خودم رو کشتم بسکی نظر و شکایت در سایت پلیس فتا گذاشتم برای دفن این کانال های دروغ پراکن از جمله آمد نیوز و مشابهاتش . نکردند که نکرند.چند ماه بعد از انتخابات رئیس پلیس فتا و یه نفر از معاونین از وزارت مخابرات رو هم راه با یه کارشناس بی طرف آوردن شبکه خبر برای گفتگوی خبری . این کارشناس بیچاره خودشو کشت تا به این دوتا نفهم بفهمونه آقا اوضاع در تلگرام بهرانیه . دارن دزدی و مدلینگ و خیانت و س ک س و دروغ و تهمت و تخریب رواج پیدا میکنه . آبروی رفته مومونی که با تهمت به باد میره به این راحتی ها بر نمیگرده . این دوتا ..... از پلیس فتا و کارمند دولت از مخابرات زیر بار نرفتن که نرفتن . جماعت گروهی به امد یا به خاطر نادانی دارن کشور و نظام رو به باد میدن . از جمله همین روحانی . دولتی که با دروغ و تهمت و افترا و عوام فریبی سر کار بیاد (روحانی) انتظار اصلاح داشتن ازش آخر ساده لوحیه .

 • بسیار عالی بود روشنگری شما

 • قدم نحس روحانی و جهانگیری ونوبخت وآدماشون خشک شه الهی که جز نحسی برا مردم چیزی نیاوردن.امام صادق علیه السلام فرموده ن هر کس تیغ ستم برکشد،باهمان تیغ کشته خواهدشد.روحانی ودارودسته ش که انشاء الله ازحق میخورن؛اون دسته از مردم نادون وناآگاه ما که مرده بودن براآمریکا،حالا به همون ستم خودشون که به روحانی رای دادن،چوبشودارن میخورن.سفره هامون هی کوچیک وکوچیکترشد.خدامرگشون بده الهی که همین الان که داریم اینارومینویسیم،مشغول اختلاس ودزدی اموال بیت المال وثروت کشورعزیزمون هستن.هنوزم که هنوزه میان توتلویزین فقط زر میزنن که ازسال دیگه فلان میشه وفلان میشه.یکی نیست بگه خدامرگتونوبده مثل سگ دارین دروغ میگین دیگه .ازسالی که حسن روحانی رئیس جمهورشد هی خودش وآدماش میگن ازسال دیگه،ازسال دیگه.مردن ازهمین الان کاری بکنن.پول ندارن یاقدرتشو؟که برامردم کاری بکنن؟نه، درحال دزدی ان؛وقتشوندارن.مافقط منتظریم بشنویم دیگه رئیس جمهوری به اسم حسن روحانی نیست.ایشالا حداقل خبر مرگ دوسه نفرشون شون بیادالهی یکم ملت شادشن.الهی آمین.الهی دردوبلای مردم خوبمون و شهدا ورهبرعزیزمون،بخوره به جونشون الهی آمین.اللهم عجل لولیک الفرج.

 • آدم حتما نباید مأمور سیا باشد... اینها با انجام ندادن اقتصاد مقاومتی و مشغول چیزهای دست دوم و سوم شدن در برنامه ریزی ها بدون جیر و مواجیب شده اند اجرا کننده مقاصد دشمنان... رأی باید به کسی داد که حرف رهبری را گوش دهد... روحانی جوری حرف می زند و جوری باید کرد باید بشود بکند یکی نیست بهش بگه این ها را کی باید اجرا کند؟ می خواهی رهبر جای تو بشه رئیس جمهور تو بشی رهبر؟ پاسخگو هم که نیستند

 • اقا تورو به خدا فحش ندین...با فحش داد چهره ی مذهبی ها و دلسوزان کشورو زیر سوال نبرید ... لطفا با دلیل و منطق روشنگری کنید... تا فک نکنن ما تندرو و بی ادب و بی منطقیم
  شعار هایی مثل مرگ بر روحانی و امثالهم اصلا درست نیست ایشون رئیس جمهور رسمی کشوره با23 میلیون رای حتی اگر مثل بنی صدر هم نفوذی باشه(که فقط یه احتماله یادتون باشه این فقط یه احتماله) این شعارها کمکی نمیکنه به روشن شدن مردم و فقط عنگ تندرو بودن و سیاسی بازی به ما میچسبونن...فقط باید با دلیل و منطق روشنگری کرد...روشنگری همه ی فتنه هارو خاموش میکنه
  یه سوال بزرگ باید پرسید که چرا ایشون سیاست های اقتصاد مقاومتی رو دنبال نمیکنه و فقط شعار میده... باگرون کردن بنزین و مایحتاج مردم چه قصدی داره؟

 • دوستان عزیز جماعت روحانی به این سادگی ها آبروشون نمیره دیدید چطور به قالیباف گفت که اگه من نبودم و افشاگری می کردم الان تو اینجا نبودی یا به رئیسی میگه همه روحانیون از دست عاصیند و ای کاسب امام رضا. متاسفانه یا خوشبختانه طرف ما خیلی حیله گره که حتی از شعار نوشتن روی موشکهایمان به نفع خود سود میبره. حالا هم شایعه کردن این اغتشاشات. رو علم الهدی شعله ش رو روشن کرد بعد نتونست جلوش رو بگیره. خیلی خیلی حیله گر و مکارن مدام در حال تولید شایعه ن

 • بابا کسی که نمی تواند خانواده اش را اداره کنه نمی تواند مسئولیت اجرایی یک مملکت را به عهده اش گذاشت... مردم باید خودشون عاقل باشند... آخه برای چی یک نفری که پسرش خودکشی کرده را بکنید رئیس جمهور..

 • آقایون جوری صحبت می کنن انگار ما انتخابات آزاد داریم. مگه همین آقای روحانی از صدتا فیلتر شورای نگهبان که شخص رهبری انتخابشون میکنه رد نشدن و تایید صلاحیت نگرفتن؟ پس سعی نکنین با سیاست بازی فرافکنی کنین نمیدونم چرا بعض یا خودشون رو به خواب زدن در صورتی که همه میدونم این سیستم که مشکل داره نه شخص. تو سیستم فاسد اگه یکی سالم باشه یا فاسد میشه یا حذف و تو سیستم سالم هم شخص فاسد یا باید اصلاح بشه یا حذف پس سیستم مشکل داره نه یک نفر.

 • اتفاقا بعد از تایید صلاحیت روحانی و تایید انتخابات سر تا پا تقلب 96 ما دیگر به شورای نکهبان اعتماد نداریم.

  آری ظلم شده. اما به ملت. مردم قهرمان 9 دی. به شهدای فتنه 88. به بیت
  المال که باید بهترین امکانات امنیتی و رفاهی و درمانی در اختیار عده ای
  مزدور بیگانه باشد. به اینکه از این حصارز امنیتی برای مجرمین هر روز
  اعلامیه و تبریک و تسلیت و پیام بیرون بیاید و تازه بگویند حصر است! در
  اینکه این حضرات که کمترین مجازاتشان اعدام است اما حتی دادگاهی نمی شوند
  چون خواهد گفت چه کسانی پیام تبریک دادند و گفتند حمایت می کنیم. همان کس
  که نباید اسمشان را برد.

  آنهم در انتخاباتی که همه صندوقها راس 8 شروع به کار کردند. هیچ تعرفه ای
  مهر نشده نماند. هیچ روستا و کوره راهی از قلم نیفتاد. هیچ هیچ رایی
  شمارش شده نماند. آرای صندوق به صندوق کل کشور اعلام شد. آرای آنلاین و
  لحظه به لحظه و به سرعت اعلام شد که در نهایت دقیقا با آرای تجمعی مطابقت
  داشت. هیچ کاندایدای مخالفی هم رد صلاحیت نشد!
  حالا انتخاباتی که رقیب و فرد اصلی صحنه به زور حذف می شود. انتخاباتی که
  تا ساعت 11 در بسیاری شعبه ها شروع نمی شود. انتخباتی که بسیاری از
  روستاها و مناطق محروم شهرها را پوشش نمی دهد. انتخاباتی که رای
  روستاییان در آن نسبت به انتخابات قبل ده میلیون کم می شود. انتخاباتی که
  مشارکت ریاست جمهوریش 5 ملیون کمتر از انتخابات شوراهایش می شود!
  انتخباتی که نتیجه بعد از ساعتها تاخیر و چک و چانه زدن اعلام می شود.
  انتخاباتی که رای های شهرستانهایش هم بعد از یک ماه تازه با تناقض و پر
  از غلط اعلام می شود. انتخاباتی که هرگز نتایج صندوقها در آن اعلام نمی
  شود . انتخاباتی از یک هفته قبل وزیر کشور اعلام می کند به دور دوم
  نخواهد رفت. انتخباتی که اصلاح طلبان به محض پایان رای گیری خود را برنده
  23 به 16 آن اعلام می کنند..
  می شود انتابات دموکراتیک! و چماقی بر فرق سر مخالفان!

 • دوست و برادر عزیزم با وجود تمام احترام باید بگم طبق فرمایش امام تو غلط میکنی به شورای نگهبان اعتماد نداری...
  تو زمین دشمن بازی نکن...
  تخلفات زیادی شده ولی تقلب نشده اصلا امکان نداره که تقلب بشه ...ولی خب تخلفات زیادی شد شاید تا اندازه 1،2ملیون!
  لطفا یکم راجب حرفی که میزنی فک کن و ارکان نظامو ضعیف نکن...

 • دوست و برادر عزیزم با وجود تمام احترام باید بگم طبق فرمایش امام تو غلط میکنی به شورای نگهبان اعتماد نداری...
  تو زمین دشمن بازی نکن...
  تخلفات زیادی شده ولی تقلب نشده اصلا امکان نداره که تقلب بشه ...ولی خب تخلفات زیادی شد شاید تا اندازه 1،2ملیون!
  لطفا یکم راجب حرفی که میزنی فک کن و ارکان نظامو ضعیف نکن...

 • من نه تنها ب شورای نگهبان اعتماد ندارم بلکه آن را خائن می دانم. شورای فاسدی که می بیند آرای شورای شهر 5 میلیون بیشتر از تعداد آرای کل انتخابات ریاست جمهوری است اما آن را ماله می کشد مسلمان نیست. این شورا از ترس آنکه مبادا حامیان روحانی شورش کنند انتخاباتی که تقلب در آن محرز بود را تایید کرد. اتفاقا ما فهمدیدم که تقلب کاملا امکانپذیر است وقتی که انتخابات غیر شفاف باشد و نتیجه اش با ساعتها تاخیر اعلام شود. آنهم نتیجه ای اعلام شود که اصلاح طلبان درست در لحظه بستن صندوقها اعلام می کنند!

 • برادرم میدونم دغدغه ی دین داری میدونم دلت برای امت اسلامی میسوزه،ما همه درد دین داریم و باید با هوشیاری جلو بریم و توی پازلی که دشمن برامون قرار داده قرار نگیریم...یکی از اهدافی که دشمن طراحی کرد توی این انتخابات این بود که اینقدر تخلف کنن تا با شبهه تخلف مردومو به جون هم بندازن...نه شورای نگهبان و نه رهبری اهل خیانت به ارای مردم نیستن...اگه مردم هوشیار باشن به فضل خدا پیروز میدان متدینین هستن...
  ما باید گوشمون به رهبری باشه نه این که برای خودمون تفسیرایی بکنیم که باعث ناامیدی مردم از نظام بشه که دقیقا هدف دشمنه...!
  برادرم لطفا به نتیجه ی حرفایی که میزنی هم فک کن...ما حتما در قبال حرفامون به خداوند باید پاسخگو باشیم و خدای نکرده نااگاهانه باعث تضعیف حکومت اسلامی نشیم...

 • من هم می دانم که شما دغدغه اسلام دارید و البته خوشبین به نظام و نهادهای آن هستید. اما بالاغیرتا فرض کنید در انتخابات 96 تقلب نشد ( که من یقین دارم شد) اما آیا مناظره ها را هم ندیدید؟ آیا آنهمه اتهامات که کاندیدا با سند به هم زدند را ندیدید؟ اولا معلوم شد چه قوه قضاییه ای داریم که به هیچ وجه این اتهامات را پیگیری نمی کند! ثانیا معلوم شد چه شورای نگهبانی داریم که اینها را تایید می کند!
  خودمان را گول نزنیم. شورای نگهبان حکایت شتری شده که از سوراخ سوزن رد می شود و از در دروازه رد نمی شود. با استدلال و دلیل صحیح جلوی سپنتا نیکنام در یک شورای شهر را می گیرند ( البته معتقدم کار درستی است) اما در مقابل اینهمه فاجعه در انتخابات ریاست جمهوری و بازی با سرنوشت یک ملت مصلحت اندیشی می کنند.
  نه عزیزم. حسب انقلاب اسلامی از حساب جمهوری اسلامی جدا است. من جانم را فدای انقلاب و آرمانهایش می کنم اما دلیلی ندارد که از افرادی فاسدند و یا در مقابل فساد با سکوت و مصلحت اندیشی می گذرند حمایت کنم.

 • انتخابات ازاد یعنی چی؟یه مثال بزن بدونیم؟
  حتما مثل امریکا که رئیس جمهورش به 100تا زن تجاوز کرده ...این دیگه میشه ازادی؟وقتی چش نداشته باشی حکومت علی علیه السلامو هم فاسد میبینی...
  وقتی خودت فاسد باشی بقیرو هم فاسد میبینی
  سیستم مشکل نداره و اتفاقا شخصیت ها مشکل دارن که متاسفانه تا به قدرت میرسن دینو میبوسن و میچسبن به دنیا...و البته بعضی هم جاسوس مثل بنی صدر...شاید چندین سال بعد مشخص بشه که رئیس های دولت جاسوس و خود فروخته بودن در لباس دین...مگه شوروی چطوری پاشید؟با عوامل نفوذی غربی...
  رهبری که مثل فقرا زندگی میکنه و یک نفر از افراد خانوادش نه مشکل اقتصادی داره نه سیاسی به گفته ی خود کارشناسای بی بی سی...ولی رئیس دولت هایی که گرفتار زندگی اشرافی با تفکرات لیبرالی!
  اگه رئیس های دولت طبق رهنمود های رهبری رفتار و عمل میکردن قطعا وضع ما خیلی بهتر از اینا بود از همه لحاظ علمی اقتصادی و ...ولی متاسفانه هر کسی میاد به ساز خودش میرقصه و گوش شنوایی نیست

 • من 18/1/3 ساعت 23:02

  متسفانه عده ای هم جو دادند و بعضی مردم رو سوق دادند به کارهای اینچنینی. ضمن اینکه عده ای هم با اصل نظام مخالفند و این به دلیل شکاف فرهنگی و رخنه ه فرهنگ غربی است .
  به اطراف خود بنگرید مخالفت های بی پایه با نظام را در برخی از توده ها میبینید.
  مشکل اصلی فرهنگی است

 • دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اخیراً اظهار داشته است: دستور مسدود‌سازی تمام کانال‌های تلگرامی که در چند روز اخیر دعوت به خشونت، ترور و اغتشاش می‌کردند از مدت‌ها قبل (اوایل امسال) توسط مراجع قضایی صادر و به وزیر وقت ارتباطات ابلاغ شده‌ بود، ولی متأسفانه اقدام مؤثری انجام نشد.

 • دوستان یه پرس و جو بکنین از مصاحبه ای که توش از اقای کریم قدوسی در مورد قیمت کالای اساسی سوال میکنن و جواب های تکان دهنده ایشونو
  اونوقت میفهمید که چرا نمایندگان درد شما مردمو نمیفهمند و صداشون از جای گرم در میاد
  به اسم اسلام این مملکتو نابود کردید حضرات

 • گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنکه هست گیرند . ....متاسفانه تمام نظام آلوده به فساد شده است ...